- Zdarzenia

35 zdarzeń drogowych i 2 wypadki – bilans weekendu na zabrzańskich drogach!

Minionego weekendu zabrzańscy Policjanci interweniowali na drogach aż 35 razy, w tym 2 razy przy wypadkach, sprawca jednego ze zdarzeń zbiegł!

Policjanci z zabrzańskiej Komendy Policji w miniony weekend obsługiwali 35 zdarzeń drogowych, w tym doszło do dwóch wypadków. Najwięcej zdarzeń odnotowano w Niedzielę, miało to związek najprawdopodobniej z powodu na niesprzyjające warunki atmosferyczne – informuje nas mł. asp. Sebastian Bijok, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Zabrzu.

Do jednego ze zdarzeń doszło w piątek na ulicy Goethego przy dworcu autobusowym. O godzinie 18:05 oficer dyżurny Policji w Zabrzu otrzymał zgłoszenie o potrąceniu, na miejsce skierowano patrol. Po przybyciu potwierdzono zgłoszenie, miało tam dojść do potrącenia kobiety z wózkiem na oznakowanym przejściu dla pieszych.

Na miejsce przybył także Zespół Ratownictwa Medycznego, który w celach profilaktycznych zabrał dziecko do szpitala. Niestety sprawca zbiegł z miejsca zdarzenia. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Miejska Policji w Zabrzu.

Przeczytaj więcej o weekendowych zdarzeniach:
12 zderzeń na Drogowej Trasie Średnicowej w Zabrzu!

Wypadek na Wolności – ze złamaną nogą trafiła do szpitala!

W trakcie cofania uderzył w sygnalizator – nie przyznaje się do winy!

Wyprzedzał na DTŚ – zderzył się z naczepą TIR-a!

Fot. Poglądowe

1 thought on “35 zdarzeń drogowych i 2 wypadki – bilans weekendu na zabrzańskich drogach!

Comments are closed.