- Zdarzenia

19-latka doprowadziła do zderzenia – w jednym z aut były dzieci!

Wczorajszego popołudnia zabrzańscy Policjanci interweniowali w Zabrzu-Mikulczycach, zgłoszenie miało dotyczyć zderzenia dwóch pojazdów w których podróżowały dzieci!

Wczoraj o godzinie 14:06 do oficera dyżurnego Policji wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem dwóch samochodów osobowych na skrzyżowaniu ulic Tarnopolskiej, Fryderyka Chopina i Tadeusza Kościuszki. Na miejsce skierowano patrol Policji i Zespół Ratownictwa Medycznego – informuje nas mł. asp. Sebastian Bijok, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Zabrzu.

Policjanci ustalili, że 19-letnia kierująca samochodem marki Opel nie zachowała bezpiecznej odległości między poprzedzającym pojazdem. Tym samym doprowadziła do zderzenia z pojazdem marki Citroen, którym kierowała 28-letnia kobieta – dodaje młodszy aspirant.

W jednym z pojazdów podróżowała także dwójka dzieci. Natomiast po przebadaniu przez obecny na miejscu Zespół Ratownictwa Medycznego nie stwierdzono żadnych obrażeń. Kierująca ukarana została mandatem. W trakcie działań służb ratowniczych ruch odbywał się bez większych utrudnień.