Partnerzy

Partnerzy portalu:


Nadruks

Z kodem: ZABRZE112 – 5% zniżki!
Nadruks to firma zajmująca się znakowaniem odzieży poprzez Haft i Termotransfer od 1 sztuki. Posiadają profesjonalne plotery Summa oraz hafciarki Happy – gwarantujące najwyższą jakość usług! Dodatkowo produkują również logotypy 3D. Przed zamówienie przygotowują wizualizację projektu, by Klient wiedział, jak będzie wyglądać jego odzież z nadrukiem.


ZONEI

Firma zajmująca się szeroko pojętą fotografią, tworzeniem filmów, stron internetowych oraz projektów graficznych. ZONEI tworzą młode, kreatywne osoby, które zrezygnowały ze schematów, by stworzyć coś nowego i niepowtarzalnego.


CzerwoneSamochody.com

Największa w Polsce internetowa galeria ratownicza, skupiająca zdjęcia wszystkich służb z Polski, a także innych krajów świata, oraz zdjęcia z akcji ratunkowych i wydarzeń z branży pożarniczej i ratowniczej.


Legion HDK „Trójkolorowi”

Klub Honorowych Dawców Krwi „Trójkolorowi” to projekt, który ma na celu zwiększenie świadomości ludzi o potrzebie oddawania najcenniejszego daru życia jakim jest krew.


D.R. Designs

Studio graficzne zajmujące się oprawą social mediów, projektowaniem naszywek i logotypów.Media które skorzystały z naszych materiałów: