- Zdarzenia

Doprowadziła do zderzenia z pijanym kierowcą!

Dzisiejszego ranka na skrzyżowaniu ulic Rymera i Wolności doszło do zderzenia, jak się okazało jeden z kierowców był pod wpływem alkoholu!

Dziś około godziny 7 do oficera dyżurnego Policji wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem dwóch pojazdów na skrzyżowaniu ulic Rymera oraz Wolności. Na miejsce skierowano patrol Policji – przekazuje nam mł. asp. Sebastian Bijok, Oficer Prasowy Komendy Miejskiej Policji w Zabrzu.

Ze wstępnych ustaleń Funkcjonariuszy wynika, że 31-letnia kierująca samochodem osobowym marki Opel nie zachowała bezpiecznej odległości pomiędzy poprzedzającym pojazdem i doprowadziła do zderzenia z samochodem marki Hyundai, kierowanym przez 50-latka.

Policjanci sprawdzili trzeźwość kierowców i okazało się, że 50-latek jest w stanie po użyciu alkoholu, mężczyzna miał w organizmie 0,44 promila. Kobieta została ukarana mandatem karnym za spowodowanie kolizji a w związku z wykroczeniem popełnionym przez mężczyznę została sporządzona dokumentacja do Referatu ds. Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Zabrzu – dodaje Młodszy Aspirant.

Fot. poglądowe

Zaciekawił cię artykuł? Zostaw reakcje, komentarz i udostępnij nasz post na Facebooku!