- Zdarzenia

Groźne zderzenie pod Centrum Handlowym – Wjazd na parking był zablokowany! [ZDJĘCIA]

Zabrze. Dziś, 13 kwietnia na skrzyżowaniu ulic Religi oraz Bytomskiej doszło do groźne wyglądającego zderzenia dwóch pojazdów. Na miejscu interweniowały służby.

Po godzinie 17 do Wojewódzkiego Centrum Powiadamiania Ratunkowego wpłynęło zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów na skrzyżowaniu ulic Religi oraz Bytomskiej. Na miejsce niezwłocznie skierowano służby.

Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz udzieleniu psychologicznej pomocy jednej z osób uczestniczącej w zdarzeniu. Łącznie dwoma pojazdami poruszało się pięć osób, jedna osoba uskarżała się na ból w okolicach szyi, po przebadaniu przez obecnych na miejscu ratowników z Zespołu Ratownictwa Medycznego nie stwierdzono potrzeby hospitalizacji – przekazuje nam KM PSP.

Wjazd na parking Centrum Handlowego przez pewien czas był zablokowany, kierowcy mogli liczyć się również z utrudnieniami na całym skrzyżowaniu z powodu na trwające działania strażaków oraz pracowników pomocy drogowej, którzy zabierali uszkodzone pojazdy.

W wyniku zdarzenia uszkodzeniu uległa sygnalizacja świetlna oraz oznakowanie pionowe drogi – dodaje KM PSP

Policja zakwalifikowała to zdarzenie jako kolizję, sprawca zdarzenia został ukarany mandatem.

Fot. ZABRZE112.pl, Czytelnik ZABRZE112.pl

Siły i Środki: