- Zdarzenia

Kierowca gwałtowanie hamował – Ucierpiała 4-latka! Poszukiwani świadkowie!

Zabrze. 23 listopada na skrzyżowaniu ulic Pod Borem oraz Ziemskiej doszło do wymuszenia pierwszeństwa w wyniku którego ucierpiała 4-latka.

W środę (23.11) o godzinie 12:45 do oficera dyżurnego Policji wpłynęło zgłoszenie o wymuszeniu pierwszeństwa w wyniku którego ucierpiała 4-latka. Na miejsce niezwłocznie skierowano patrol — przekazuje w komunikacie mł. asp. Sebastian Bijok, Oficer Prasowy Komendy Miejskiej Policji w Zabrzu.

Z ustaleń Funkcjonariuszy wynika, że nieustalony sprawca kierując nieznanym samochodem, wykonał niedozwolony manewr, tym samym wymuszając pierwszeństwo kierowcy autobusu miejskiego. Z tego powodu kierowca linii 111 musiał gwałtownie hamować, aby uniknąć zderzenia – dodaje Aspirant.

W trakcie zdarzenia obrażeń głowy doznała 4-letnia pasażerka autobusu. Osoby będące świadkami tego zdarzenia lub posiadające wiedzę co do okoliczności, proszone są o kontakt z zabrzańską policją – podsumowuje Oficer.

Czynności w sprawie prowadzą policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Zabrzu. Osoby będące świadkami tego zdarzenia bądź posiadające wiedzę co do okoliczności proszone są o kontakt z zespołem ds. wykroczeń zabrzańskiej komendy tel. 47 8543 200, 47 8543 266, lub najbliższą jednostką Policji.

Fot. poglądowe ZABRZE112.pl