- Zdarzenia

Nieznana substancja rozpylona w sklepie w Rokitnicy!

Zabrze. W środę, 9 marca przy ul. Krakowskiej w Rokitnicy swoją interwencję w jednym ze sklepów prowadziła policja oraz straż pożarna, nieoficjalnie doszło tam do rozpylenia nieznanej substancji.

O godzinie 15:54 do oficera dyżurnego V komisariatu Policji w Zabrzu wpłynęło zgłoszenie o nieznanej rozpylonej substancji w sklepie mieszczącym się przy ulicy Krakowskiej 5 w Rokitnicy. Na miejsce skierowano patrol oraz Straż Pożarną – przekazuje nam mł. asp. Sebastian Bijok, Oficer Prasowy Komendy Miejskiej Policji w Zabrzu.

Funkcjonariusze po przybyciu na miejsce niezwłocznie przejrzeli nagrania z monitoringu, lecz nie zauważyli żadnej osoby która mogłaby rozpylić jakąkolwiek substancję. Na miejscu obecni byli również strażacy którzy sprawdzili cały obiekt, lecz oni również nie ujawnili żadnej substancji – podsumowuje Młodszy Aspirant.

Siły i Środki:


Wcześniej pisaliśmy:

Na miejscu interweniuje pięć zastępów straży pożarnej. Nieoficjalnie w środku supermarketu „Biedrionka” doszło do rozpylenia nieznanej substancji, pracownicy sklepu zarządzili natychmiastową ewakuację oraz powiadomili służby – informuje nas czytelnik.