- Zdarzenia

O krok od nocnej tragedii – Kobieta spadła z wiaduktu na tory kolejowe! Znamy szczegóły! [ZDJĘCIA]

Zabrze. W nocy z 30 kwietnia na 1 maja w rejonie ulicy Goethego doszło do dramatycznego zdarzenia, z relacji świadków wynika, że kobieta spadła z wiaduktu.

Do zdarzenia doszło chwilę przed północą, jak ustalili funkcjonariusze policji, kobieta z nieznanych jeszcze przyczyn przeszła przez barierki na wiadukcie, a następnie spadła wprost na tory kolejowe, w wyniku upadku doznała urazu kończyn dolnych.

Towarzyszący jej mężczyzna, schodząc z wiaduktu po schodach w kierunku poszkodowanej kobiety również doznał obrażeń. W zdarzeniu uczestniczyła jeszcze jedna kobieta, która nie została poszkodowana.

Pierwszy na miejscu pojawił się patrol policji, który oprócz standardowych czynności rozpoczął akcje ratującą życie, udzielając pomocy przedmedycznej poszkodowanym. W międzyczasie na miejsce przybył zastęp z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Zabrzu, z którego strażacy przejęli czynności przedmedyczne oraz zabezpieczyli miejsce zdarzenia.

Do zdarzenia zadysponowano także dwa Zespoły Ratownictwa Medycznego, które po przejęciu poszkodowanych oraz zbadaniu, stwierdzili konieczność hospitalizacji obojga pacjentów. Okoliczności zdarzenia bada policja, zakłada się, że był to nieszczęśliwy wypadek.

Siły i Środki: