- Zdarzenia

Potrącenie w centrum miasta – Kobieta trafiła do szpitala! [ZDJĘCIA]

Zabrze. Dziś, w piątek 26 kwietnia na skrzyżowaniu ulic 3 maja oraz Szczęść Boże doszło do potrącenia, na miejscu interweniowali funkcjonariusze policji oraz pogotowie.

Chwilę po godzinie 10 do oficera dyżurnego Policji wpłynęło zgłoszenie o potrąceniu na zbiegu ulic 3 maja oraz Szczęść Boże. Na miejsce niezwłocznie wysłano dwa patrole Wydziału Ruchu Drogowego oraz Zespół Ratownictwa Medycznego. — przekazuje nam mł. asp. Sebastian Bijok, Oficer Prasowy Komendanta Miejskiego Policji w Zabrzu.

Według wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 71-letni kierujący samochodem osobowym marki Ford skręcając z ulicy Szczęść Boże w ulice 3 maja w kierunku Kończyc potrącił 64-letnią kobietę przechodzącą przez przejście dla pieszych.

64-latka z urazem głowy została przetransportowana do szpitala miejskiego w Zabrzu przez przybyły na miejsce Zespół Ratownictwa Medycznego Wojewódzkiego Pogotowia Ratunkowego w Katowicach. Czynności na miejscu prowadzili funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego zabrzańskiej policji z udziałem technika kryminalistyki. Na czas prowadzonych działań jeden pas ruchu był zablokowany.

Siły i Środki: