- Zdarzenia

Potrącił kobietę, zawiózł ją do szpitala, a następnie zadzwonił na Policję

Zabrze. W czwartek, 31 marca na ulicy Józefa Mehoffera mężczyzna potrącił kobietę, następnie przewiózł ją do szpitala, po czym poinformował Policję o zdarzeniu.

W czwartek (31.03) o godzinie 19:39 do oficera dyżurnego Policji wpłynęło zgłoszenie, że kierujący potrącił kobietę na ulicy Józefa Mehoffera, przewiózł ją do szpitala, a następnie powrócił w miejsce gdzie doszło do tego zdarzenia. Na miejsce skierowano patrol Policji – przekazuje nam mł. asp. Sebastian Bijok, Oficer Prasowy Komendy Miejskiej Policji w Zabrzu.

Jak wstępnie ustalili Policjanci, około godziny 18:30 59-letni kierujący pojazdem Peugeot na rondzie na ulicy Mehoffera potrącił 56-letnią kobietę, następnie przewiózł poszkodowaną do szpitala, po czym poinformował Policję o zdarzeniu. Według wstępnych ustaleń funkcjonariuszy piesza miała wejść pod nadjeżdżający samochód – dodaje Młodszy Aspirant.

W wyniku zdarzenia 56-latka doznała złamania kostki prawej nogi. Postępowanie w sprawie prowadzi Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Zabrzu – podsumowuje Oficer.