- Wydarzenia

Urodzinowa Zbiórka Krwi

Już w tę Sobotę na obiektach Walki Zabrze odbędzie się Urodzinowa Zbiórka Krwi organizowana przez Klub HDK „Trójkolorowi”

Już w tę Sobotę – 11 grudnia na terenie obiektów Walki Zabrze odbędzie się Urodzinowa Zbiórka Krwi organizowana przez HDK Klub „Trójkolorowi” we współpracy z Kibice Razem Górnik Zabrze z okazji 73-go jubileuszu Górnika Zabrze. Główną atrakcją gwarantowaną dla każdego krwiodawcy jest bilet na mecz piłkarski Górnik Zabrze – Pogoń Szczecin który będzie miał miejsce 12 grudnia na terenie Stadionu im. Ernesta Pohla przy ul. Roosevelta 81.

Lecz to nie koniec nagród które będą możliwe do pozyskania, w pakiecie który każdemu krwiodawcy przekaże organizator do wylosowania będzie numerek, dzięki któremu pozyskać będzie można dodatkowe nagrody, takie jak: voucher na tatuaż o wartości 100zł, vouchery na burgery czy vouchery na lodowisko oraz squasha.

Partnerami wydarzenia są:
– Górnik Zabrze S.A.
– MOSiR Zabrze
– We Love Pizza & Burgers
– Da Grasso Zabrze
– Zajawa Tattoo Katowice
– KOPA Fryzjer męski Golibroda

Jak informuje Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Katowicach: oddając jedną jednostkę krwi, ratujesz życie aż trzech osób. Oddając krew 4 lub 6 razy do roku, możesz uratować nawet 24 osoby! Nie jesteś pewien czy możesz zostać krwiodawcą? Sprawdź test kwalifikacyjny RCKiK – KLIK!

Link do wydarzenia na Facebooku: – KLIK!