- Zdarzenia

Wypadek na Rymera – dwie osoby w szpitalu!

W miniony piątek (19.11) o godzinie 21:04 do oficera dyżurnego Policji wpłynęło zgłoszenie, że na ulicy Rymera doszło do wypadku z udziałem dwóch pojazdów, na miejsce skierowano służby.

Według wstępnych ustaleń Policji 19-letni kierujący samochodem marki Skoda wymusił pierwszeństwo przejazdu tym samym doprowadzając do zderzenia z samochodem osobowym marki Audi kierowanym przez 30-letniego mężczyznę, do zdarzenia doszło zaraz przed wjazdem na Drogową Trasę Średnicową. Na miejscu pracowały zastępy z JRG Zabrze, patrole Policji oraz Zespoły Ratownictwa Medycznego.

W zdarzeniu obrażenia odniosły dwie pasażerki z dwóch pojazdów, 20-letnia pasażerka Skody z obrażeniami twarzoczaszki oraz pasażerka Audi z obrażeniami brzucha zabrane zostały do szpitala przez przybyłe na miejscu Zespoły Ratownictwa Medycznego celem dalszych badań.

Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Miejska Policji w Zabrzu, Poinformował w rozmowie z redaktorem ZABRZE112.pl mł. asp. Sebastian Bijok Oficer Prasowy Komendy Miejskiej Policji w Zabrzu.