- Zdarzenia

Wypadek na De Gaulle’a – Pasażerka trafiła do szpitala! [ZDJĘCIA]

Zabrze. Wczoraj, w środę 25 października na ul. De Gaulle’a doszło do zderzenia pojazdu ciężarowego typu śmieciarka oraz samochodu osobowego.

Wczoraj chwilę przed godziną 9 do Wojewódzkiego Centrum Powiadamiania Ratunkowego wpłynęło zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów na ul. De Gaulle’a, na miejsce niezwłoczno zadysponowano służby.

Według ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 39-letni kierujący samochodem ciężarowym typu śmieciarka nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu, czym spowodował zdarzenie z pojazdem Skoda kierowanym przez 60-latka. — przekazuje nam mł. asp. Sebastian Bijok, Oficer Prasowy Komendy Miejskiej Policji w Zabrzu.

W wyniku zdarzenia 58-letnia pasażerka samochodu osobowego doznała urazu ręki, na miejsce przybył więc Zespół Ratownictwa Medycznego, który przetransportował ją do szpitala. – Dodaje Bijok.

Zdarzenie kwalifikuje się na wypadek,. Na miejscu sporządzono dokumentację z udziałem Technika Kryminalistyki, postępowanie prowadzi Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Zabrzu.

Siły i Środki: