- Zdarzenia

Zderzenie czołowe na DK88 – jeden z samochodów dachował, droga była zablokowana!

Zabrze. W piątek, 29 kwietnia na Drodze Krajowej nr 88 doszło do zderzenia dwóch pojazdów w wyniku którego jeden z nich dachował!

O godzinie 9:38 do oficera dyżurnego Policji wpłynęło zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów na Drodze Krajowej nr 88. Na miejsce skierowano służby – przekazuje nam mł. asp. Adam Strzodka z Komendy Miejskiej Policji w Zabrzu.

Według wstępnych ustaleń funkcjonariuszy 35-letnia zabrzanka kierując samochodem osobowym marki Renault jadąc w kierunku Bytomia zjechała na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do czołowego zderzenia z samochodem marki Ford, kierowanym przez 43-letnią mieszkankę Piekar Śląskich – dodaje Młodszy Aspirant.

W wyniku zdarzenia poszkodowane zostały dwie osoby. 43-latka z urazem głowy i nogi oraz 35-latka zostały przetransportowane do szpitala przez przybyłe na miejsce Zespoły Ratownictwa Medycznego. Postępowanie w sprawie prowadzi Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Zabrzu – podsumowuje Strzodka.

Aktualizacja (godz. 12:30): Ruch został puszczony.

Stan na (godz. 11:00): Droga zablokowana w obu kierunkach będzie jeszcze przez dwie godziny, mundurowi badają okoliczności zdarzenia – dodaje Oficer.

Fot. KM PSP Zabrze

Siły i Środki: