- Zdarzenia

Zderzenie pojazdów na Kończycach!

Zabrze. W Środę, 11 maja na skrzyżowaniu ulic Paderewskiego oraz Dorotki doszło do zderzenia dwóch pojazdów.

Wczoraj (12.05) o godzinie 16:41 do oficera dyżurnego Policji wpłynęło zgłoszenie o kolizji z udziałem dwóch samochodów na skrzyżowaniu ulic Paderewskiego i Dorotki w Zabrzu-Kończycach. Na miejsce skierowano służby – przekazuje nam mł. asp. Sebastian Bijok, Oficer Prasowy Komendy Miejskiej Policji w Zabrzu.

Jak ustalili Funkcjonariusze 23-letnia kierująca samochodem marki Ford Ka nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu 40-letniemu kierującemu pojazdem Ford S-Max. W trakcie działań Policjantów na miejscu występowały utrudnienia w ruchu. 23-latka została ukarana mandatem karnym w wysokości 1020 złotych – dodaje Młodszy Aspirant.

Siły i Środki:

Wcześniej pisaliśmy:

Aktualizacja (godz. 18:45): Działania zostały zakończone.

Aktualizacja (godz. 17:35): Ruch odbywa się wahadłowo

Na skrzyżowaniu ulic Paderewskiego oraz Dorotki doszło do zderzenia pojazdów, ruch w tym momencie jest znacznie utrudniony. Na chwile obecną brak jest informacji na temat osób poszkodowanych, czynności na miejscu trwają. Policja sugeruje objazdy!

Przy zdarzeniu pracują dwa patrole Policji oraz Zespół Ratownictwa Medycznego z Wojewódzkiego Pogotowia Ratunkowego w Katowicach.