- Zdarzenia

Zderzenie trzech pojazdów na Stalmacha – jedna osoba trafiła do szpitala!

Zabrze. W poniedziałek, 21 marca na ul. Stalmacha doszło do zderzenia trzech pojazdów, na miejscu interweniowały wszystkie służby!

Wczoraj (21.03) o godzinie 15:16 do oficera dyżurnego Policji wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na skrzyżowaniu ulic Wolności i Stalmacha. Na miejsce zadysponowano zastępy Straży Pożarnej, patrole Policji oraz Zespół Ratownictwa Medycznego – przekazuje nam mł. asp. Sebastian Bijok, Oficer Prasowy Komendy Miejskiej Policji w Zabrzu.

Ze wstępnych ustaleń Policjantów wynika, że 63-letni kierujący samochodem marki Honda najechał na tył poprzedzającego go pojazdu marki Fiat, kierowanego przez 35-latkę, której pojazd w wyniku uderzenia uderzył w samochód marki Opel, kierowany przez 30-latka – dodaje Młodszy Aspirant.

Jednym z pojazdów podróżowała kobieta, która była w ciąży, została ona przewieziona do szpitala przez przybyły na miejsce Zespół Ratownictwa Medycznego. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Miejska Policji w Zabrzu – podsumowuje Oficer.

Siły i Środki:


Wcześniej pisaliśmy:

Na ul. Stalmacha doszło do zderzenia trzech pojazdów, na miejscu interweniują dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Zabrzu, Ambulans Pogotowia Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Zabrzu oraz Zespół Ratownictwa Medycznego z Wojewódzkiego Pogotowia Ratunkowego w Katowicach.

W rejonie zdarzenia występują lekkie utrudnienia w ruchu, na chwile obecną brak jest informacji o osobach poszkodowanych – jesteśmy w trakcie ustalania szczegółów!