- Zdarzenia

Wypadek w Biskupicach – motocyklista zabrany do szpitala!

Zabrze. W czwartek, 7 kwietnia w dzielnicy Biskupice doszło do zderzenia z udziałem motocyklisty który trafił do szpitala.

Wczoraj godzinie 12:31 do oficera dyżurnego Policji w Zabrzu wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym mającym miejsce na skrzyżowaniu ulic Bytomskiej oraz Trębackiej, na miejsce skierowano służby – przekazuje nam mł. asp. Sebastian Bijok, Oficer Prasowy Komendy Miejskiej Policji w Zabrzu.

Według wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że 26-letni kierujący samochodem osobowym marki Volkswagen przejeżdżając z ulicy Puszkina przez Bytomską kierując się na ulicę Trębacką. Wymusił pierwszeństwo przejazdu przed nadjeżdżającym motocyklem – dodaje Młodszy Aspirant.

W wyniku zdarzenia 38-letni motocyklista z obrażeniami wewnętrznymi m.in. złamaniem żeber oraz złamaniem kończyny dolnej zabrany został do szpitala przez przybyły na miejsce Zespół Ratownictwa Medycznego do szpitala. Ruch tramwajowy zablokowany był do godziny 13:14, występowały również utrudnienia w ruchu samochodowym. – podsumowuje Oficer.

Fot. Portal Biskupice

Siły i Środki: