- Zdarzenia

Atak na kobietę na Cegielni – interweniowała Policja, potrzebna była karetka!

Na granicy powiatów przy stawie Cegielnia niedaleko Rokitnicy w dniu wczorajszym były prowadzone czynności funkcjonariuszy Policji tarnogórskiej prewencji.

Według informacji przekazanych nam przez czytelników: W dniu wczorajszym na terenie Cegielni mężczyzna miał zaatakować kobietę używając młotka. Ta miała trafić do szpitala w ciężkim stanie. Na miejscu miały pracować patrole Policji, a teren na jakiś czas miał zostać zamknięty dla ludzi.

Na chwilę obecną z uwagi na dobro sprawy mogę jedynie potwierdzić, że w dniu wczorajszym funkcjonariusze tarnogórskiej komendy prowadzili czynności związane z prawdopodobnie pobiciem. Nie mogę potwierdzić, że były w tym zdarzeniu użyte jakiekolwiek przedmioty. Dodatkową informacją jest to, że kobieta biorąca udział w zdarzeniu trafiła do szpitala, a jej stan obecnie jest stabilnyprzekazuje nam st. sierż. Dominik Michalik – Zastępca Oficera Prasowego Komendy Powiatowej Policji w Tarnowskich Górach.

Nadal czekamy na oficjalnie zawiadomienie od kobiety, natomiast mogę powiedzieć, że czynności w tej sprawie trwają. Jednak działania terenowe na Cegielni zostały już zakończone – dodaje.

Fot. poglądowe ZABRZE112.pl