- Zdarzenia

Wypadek na Bytomskiej!

Wczoraj na ulicy Bytomskiej w Zabrzu-Biskupicach doszło do wypadku, w wyniku którego jedna osoba trafiła do szpitala.

Wczoraj o godzinie 18:57 do oficera dyżurnego Policji wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem dwóch pojazdów na ulicy Bytomskiej. Na miejsce skierowano patrole Policji, zastępy Straży Pożarnej oraz Zespół Ratownictwa Medycznego – przekazuje nam mł. asp. Sebastian Bijok, Oficer Prasowy Komendy Miejskiej Policji w Zabrzu.

Ze wstępnych ustaleń Funkcjonariuszy wynika, że 19-letni kierujący samochodem osobowym marki Citroen podczas wykonywania manewru zawracania doprowadził do zderzenia z samochodem marki Audi. W wyniku zdarzenia poszkodowany został 17-letni pasażer Citroena, z urazem głowy został przewieziony do szpitala przez Zespół Ratownictwa Medycznego. Postępowanie w sprawie prowadzi Komenda Miejska Policji w Zabrzu – dodaje Młodszy Aspirant.

Siły i Środki:
671[S]22 – GBAPr – JRG Zabrze
671[S]25 – GCBARt – JRG Zabrze
P536 – APRD – WRD KMP Zabrze
P518 – Corolla – WRD KMP Zabrze
S04 ?? – Zespół (P) – WPR Katowice

Fot. Portal Biskupice

Zaciekawił cię artykuł? Zostaw reakcje, komentarz i udostępnij nasz post na Facebooku!


Wcześniej pisaliśmy:

Przy ulicy Bytomskiej w zabrzańskiej dzielnicy Biskupice trwa interwencja wszystkich służb!

Na miejscu interweniują wszystkie służby, m.in strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Zabrzu, ratownicy z Zespołu Ratownictwa Medycznego oraz Policjanci! Według wstępnych nieoficjalnych informacji miało tam dojść do zderzenia pojazdów! Jesteśmy w trakcie ustalania szczegółów tej interwencji

Zaciekawił cię artykuł? Zostaw reakcje, komentarz i udostępnij nasz post na Facebooku!