- Zdarzenia

Kobieta wypadła z okna na 4 piętrze – Trafiła do szpitala śmigłowcem LPR!

Zabrze. Dziś, w niedzielę 4 czerwca w jednym z bloków przy ul. Wolności doszło do niebezpiecznego zdarzenia, kobieta wypadła z okna na 4 piętrze! Lądował śmigłowiec LPR.

Dziś po godzinie 8:00 do Wojewódzkiego Centrum Powiadamiana Ratunkowego wpłynęło zgłoszenie o kobiecie, która wypadła z okna na 4 piętrze. Na miejsce niezwłocznie zadysponowano służby.

Na miejscu pojawiły się takie służby jak straż pożarna, policja oraz pogotowie, które stwierdziło potrzebę transportu poszkodowanej młodej kobiety śmigłowcem do szpitala, na miejsce wezwano Ratownika-4 z bazy HEMS Katowice. Stan poszkodowanej ocenia się jako poważny.

Jak przekazuje oficer prasowy zabrzańskiej policji: funkcjonariusze natychmiast wszczęli dochodzenie w celu wyjaśnienia okoliczności tego dramatycznego zdarzenia. W momencie wypadku w mieszkaniu przebywało kilka innych osób, niektóre po spożyciu alkoholu. Osoby te zostaną przesłuchane w celu ustalenia, jak doszło do tego tragicznego wypadku. Na razie nie można przesądzać o dokładnym przebiegu tego zdarzenia.

Fot. poglądowe ZABRZE112.pl