- Zdarzenia

Prawie zderzył się z drabiną strażacką – Skasował samochód o barierki! [ZDJĘCIA]

Zabrze. Dziś, w niedzielę 7 stycznia na skrzyżowaniu ulicy 3 Maja oraz al. Bohaterów Monte Cassino doszło do kolizji z udziałem jednego pojazdu, który przebił barierki!

Chwilę przed godziną 20 strażacy podczas dojazdu do zdarzenia dotyczącego wyczuwalnego zapachu spalenizny przy ul. 3 maja byli świadkiem oraz prawie uczestnikiem zdarzenie drogowego.

Kierujący samochodem osobowym marki Skoda jadąc al. Bohaterów Monte Cassino w kierunku ulicy Roosevelta widząc kolumnę pojazdów uprzywilejowanych gwałtowanie zahamował, co poskutkowało wpadnięciem w poślizg a następnie przebiciem się przez barierki oddzielające drogę od chodnika a następnie właśnie na nim zakończył swoją podróż.

Kierujący pojazdem specjalnym typu drabina widząc zachowanie kierującego zatrzymał pojazd dzięki czemu uniknął zderzenia z nim. Kierujący skodą nie odniósł obrażeń, zdarzenie kwalifikuje się jako kolizję.

Okoliczności kolizji oraz dokładne przyczyny bada policja, ruch na ul. 3 maja w kierunku Kończyc odbywa się jednym pasem. Działania na miejscu trwają.

Fot. Dominik B. – ZABRZE112.pl


Siły i Środki: