- Inne

SPRAWCA POTRÓJNEGO ZABÓJSTWA WCIĄŻ POSZUKIWANY

Trwają poszukiwania Jacka Jaworka podejrzanego o zabójstwo 3 osób. Dzisiaj blisko 200 mundurowych z prewencji, kryminalni i śledczy zwalczający cyberprzestępczość sprawdzało lasy w okolicy Częstochowy. Do poszukiwań wykorzystano drony, konie służbowe oraz policyjne psy tropiące z Saksonii. W działania zaangażowani są mundurowi. Śląskich stróżów prawa wspomagają policjanci z województwa dolnośląskiego, małopolskiego, łódzkiego i świętokrzyskiego.

Częstochowscy policjanci na podstawie polecenia wydanego przez Prokuraturę Rejonową w Myszkowie poszukują mężczyzny podejrzanego o zabójstwo trzech osób. Poszukiwany to 52-letni mieszkaniec Częstochowy Jacek Jaworek.

Poszukiwany to 52-letni Jacek Jaworek, mieszkaniec Częstochowy. Wszystkie osoby, które znają aktualne miejsce pobytu poszukiwanego mężczyzny, mogące pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu, lub które mogą mieć istotne dla śledztwa informacje, proszone są o pilny kontakt z Komendą Miejską Policji w Częstochowie pod numerem telefonu 47 858 12 55 lub numerem alarmowym 112.

Rysopis podejrzanego: tęgiej budowy ciała, wzrost około 170-180 cm, włosy krótkie jasne, twarz owalna. Ubrany był prawdopodobnie w spodnie, dżinsy koloru granatowego, koszulkę z krótkim rękawem koloru granatowego, może posiadać przy sobie bluzę lub kurtkę koloru jasnego.

Źródło: KWP Katowice