- Zdarzenia

Wypadek na Wolności – jedna osoba w szpitalu!

Wczoraj o godzinie 13:33 do oficera dyżurnego wpłynęło zgłoszenie o kolizji dwóch pojazdów na ulicy Wolności, na miejsce skierowano patrol Policji.

Po dotarciu potwierdzono zgłoszenie, zadysponowano również zastęp JRG Zabrze 671[S]22 oraz Zespół Ratownictwa Medycznego, działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz neutralizacji plamy ropopochodnej. Zespół Ratownictwa Medycznego po przebadaniu jednej z osób stwierdził konieczność dalszych badań tym samym zabierając kierującego do szpitala.

Z ustaleń Policji wynika, że 21-letni kierujący samochodem osobowym marki Opel nie zachował bezpiecznej odległości i doprowadził do zderzenia z samochodem osobowym marki Audi kierowanym przez 52-latka. Do zderzenia doszło tuż przed przejściem dla pieszych, gdzie kierujący Audi ustępował pierwszeństwa pieszemu.

Postępowanie w tej sprawie prowadzi Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Zabrzu, poinformował w rozmowie z redaktorem ZABRZE112.pl mł. asp. Sebastian Bijok oficer prasowy KMP Zabrze.

Fot. Sebastian K. (Gdzie w Zabrzu suszą?!)