- Zdarzenia

Wyrwa w drodze powodem zdarzeń na Krajówce!

W dniu wczorajszym na Drodze Krajowej nr88 Policjanci interweniowali aż trzy razy, dwa zgłoszenie dotyczyły zdarzeń związanych z wyrwą w drodze!

Pierwsze zgłoszenie wpłynęło do oficera dyżurnego Policji o godzinie 14:43, według ustaleń funkcjonariuszy na miejscu 45-letni kierujący samochodem osobowym marki Toyota najechał na wyrwę w drodze w wyniku czego uszkodził pojazd. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KMP Zabrze – przekazuje nam mł. asp. Adam Strzodka z Komendy Miejskiej Policji w Zabrzu.

Drugie zgłoszenie związane z wyrwą wpłynęło o godzinie 16:13, tym razem w zdarzeniu uczestniczył samochodem osobowym marki Hyundai kierowany przez 37-latka. Tutaj również postępowania prowadzi nasza komenda – mówi Młodszy Aspirant.

Do trzeciego zdarzenia tym razem już nie związanego z wyrwą, doszło o godzinie 14:53. Tam 28-letni kierujący samochodem osobowym marki Opel nie zachował bezpieczniej odległości między pojazdami, w wyniku czego najechał na pojazd marki Ford, kierowany przez 36-latka. 28-latek ukarany został za to zdarzenie mandatem karnym – podsumowuje Strzodka.