- Zdarzenia

Zaginiony Marcin K. – W rejonie ulicy Legnickiej odnaleziono ciało! [ZDJĘCIA]

Zabrze. Dziś, w niedzielę 27 sierpnia przy ul. Legnickiej doszło do odnalezienia ciała, nieoficjalnie mówi się, że to zaginiony Marcin K.

Około godziny 11 oficer dyżurny Policji otrzymał zgłoszenie o znalezionym ciele w rejonie ulicy Legnickiej w Makoszowach, na miejsce niezwłocznie skierowano patrol.

Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze, ciało odnaleźli ratownicy z Grupy Poszukiwawczo-Ratowniczej Knurów, którzy prowadzili poszukiwania. Zaraz po dokonaniu odkrycia natychmiast powiadomili policję. Ciało wskazuje na mężczyznę w wieku około 40 lat, zostało ono zabezpieczone. Z uwagi na panujące temperatury jego identyfikacja jest utrudniona. Czeka je teraz sekcja zwłok oraz badanie D.N.A pozwalające na potwierdzenie tożsamości. Dlatego nie można jeszcze potwierdzić, że ciało należy do zaginionego Marcina K. z Zabrza. — przekazuje nam asp. Adam Strzodka z Komendy Miejskiej Policji w Zabrzu.

Wątpliwości natomiast nie ma siostra zaginionego, która na swoim profilu w mediach społecznościowych poinformowała o tragicznym odnalezieniu brata. Nie zabrakło również podziękowań dla wszystkich zaangażowanych w akcję poszukiwawczą.

Fot. GPR Knurów

Wcześniej pisaliśmy:

Zdjęcia z działań poszukiwawczych w dniu (18.08) w których udział brali m.in.: Strażacy z Strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Zabrzu, Ochotniczej Straży Pożarnej w Kończycach, Ochotniczej Straży Pożarnej w Makoszowach, Grupy Poszukiwawczo-Ratowniczej OSP Solarnia, Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Radzionkowie, Ochotniczej Straży Pożarnej w Wieszowie, Górnośląskiej Grupy Poszukiwawczo Ratowniczej oraz Wojsko Obrony Terytorialnej.

Fot. ZABRZE112.pl

Wcześniej pisaliśmy:

Zabrze. Wczoraj, w czwartek 17 sierpnia w godzinach nocnych w zabrzańskiej dzielnicy Makoszowy rozpoczęły się poszukiwania mężczyzny, który kilka dni wcześniej wyszedł z domu.

Zdjęcia z nocnych działań poszukiwawczych z dnia (17.08) w których udział brali m.ni.: Strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Zabrzu, Ochotniczej Straży Pożarnej w Makoszowach, Ochotniczej Straży Pożarnej w Kończycach, Grupy Poszukiwawczo-Ratowniczej OSP Dąbrówka Mała, policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Zabrzu, Komisariatu Policji I w Zabrzu oraz Oddziału Prewencji Policji w Katowicach.

Fot. ZABRZE112.pl