- Inne

Odnaleziony – ROBERT P.

Jak poinformował nas oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Zabrzu mł asp. Adam Strzodka mężczyzna wrócił do domu. Poszukiwania zostały zakończone.


Zaginiony wyszedł z miejsca zamieszkania 11.10.2021 r. około godziny 9:20. Ubrany w ciemnoszarą pikowaną kurtkę firmy Umbro, czarne jeansowe spodnie, czerwone buty za kostkę firmy Cropp z białą podeszwą. Jego znaki szczególne to tatuaż na przedramieniu lewej ręki, tatuaż na lewym udzie oraz tatuaż na prawym bicepsie z napisem „tabula rasa”.

Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Zabrzu prowadzi poszukiwania Roberta P. (lat 27). Osoby posiadające wiedzę co do miejsca jego przebywania lub mające wiedzę w tej sprawie proszone są o kontakt z zabrzańską policją telefon 47 8543 266, 47 8543 255 lub najbliższą jednostką policji pod numerem telefonu 112.

Mężczyzna ostatni raz widziany był przez monitoring w dniu zaginięcia o godzinie 9:44 jak wsiada do tramwaju nr 2 na przystanku Plac Słowiański w kierunku Zabrze Biskupice – Bytom. W dniu wczorajszym w związku z zaginięciem prowadzone były poszukiwania przy pomocy specjalistycznego drona – więcej o tym tutaj!

Rysopis:
Wzrost: 185cm
Budowała ciała: średnia (ok. 85 kg)
Włosy: brunet, ścięty po bokach)
Zarost: broda i wąsy
Oczy: brązowe
Znaki szczególne: tatuaż na przedramieniu lewej ręki, tatuaż na lewym udzie oraz tatuaż na prawym bicepsie z napisem „tabula rasa”.