- Inne

Tragiczny finał poszukiwań 39-letniego Tomasza

Tragicznym finałem zakończył się siódmy dzień poszukiwań 39-letniego zabrzanina. W środę w miejscowości Rudy w powiecie Raciborskim odnaleziono jego ciało. W poszukiwaniach brali udział policjanci z zabrzańskiej komendy, katowickiego oddziału prewencji, służby leśne, strażacy oraz wolontariusze.

Ciało mężczyzny znajdowało się w terenie gęsto zarośniętym drzewami około 700 metrów w linii prostej od miejsca, gdzie odnaleziono porzucony samochód. Na miejscu pod nadzorem prokuratora wykonano czynności procesowe. Sekcja zwłok pozwoli na dokładne ustalenie czasu śmierci.


Wcześniej pisaliśmy:

Wydział Kryminalny KMP Zabrze prowadzi czynności poszukiwawcze w sprawie zaginięcia Tomasza lat 39, który w dniu 15 grudnia 2021 r. około godziny 12.00 wyszedł z miejsca zamieszkania na ulicy Kowalskiej i do tej chwili nie wrócił.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu zaginionego proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z funkcjonariuszami z Komendy Miejskiej Policji w Zabrzu tel. 47 8543 200 bądź z najbliższą jednostką Policji nr 112, 997

Źródło: KMP Zabrze