- Zdarzenia

Zderzenie na Drodze Krajowej w Grzybowicach!

Wczoraj o godzinie 14:24 do oficera dyżurnego Policji wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem dwóch pojazdów na Drodze Krajowej nr. 78. Na miejsce skierowano patrole Policji – przekazuje nam mł. asp. Sebastian Bijok, Oficer Prasowy Komendy Miejskiej Policji w Zabrzu.

Mundurowi ustalili, że 47-letnia kierująca samochodem ciężarowym marki MAN nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu samochodowi osobowemu marki Ford, kierowanemu przez 49-latka. 47-latka została ukarana mandatem karnym. W wyniku zdarzenia nikt nie został poszkodowany, w trakcie działań występowały utrudnienia w ruchu – dodaje Młodszy Aspirant.


Wcześniej pisaliśmy:

Na Drodze Krajowej nr. 78 doszło do zderzenia samochodu osobowego z pojazdem ciężarowym, na miejscu interweniują służby, występują utrudnienia w ruchu!

Według wstępnych ustaleń miało tam dojść do zderzenia samochodu osobowego marki Ford z pojazdem ciężarowym marki MAN. Wstępne informacje mówią o braku osób poszkodowanych, występują natomiast utrudnienia w ruchu – przekazuje nam mł. asp. Sebastian Bijok, Oficer Prasowy Komendy Miejskiej Policji w Zabrzu.