- Zdarzenia

Zderzenie na Szkubacza – interweniują służby!

Na skrzyżowaniu ulicy Szkubacza oraz wyjazdu z centrum handlowego doszło do zdarzenia drogowego, na miejscu interweniują służby, występują utrudnienia w ruchu!

AKTUALIZACJA około godziny 14 do oficera dyżurnego Policji wpłynęło zgłoszenie o zderzeniu dwóch samochodów osobowych na skrzyżowaniu ulicy Szkubacza z wyjazdem z Centrum Handlowego M1.

Według ustaleń policjantów na miejscu 27-letni kierujący samochodem osobowym marki Skoda nie udzielił pierwszeństwa przejazdu tym samym doprowadzając do zderzenia z samochodem osobowym marki Mercedes kierowanym przez 64-letnią kobietę. Sprawa ukarany został mandatem karnym, w zderzeniu brak było osób poszkodowanych.

W wyniku zderzenia powstały wycieki które neutralizowane były przez strażaków przybyłych na miejsce.

Poinformował w rozmowie z redaktorem ZABRZE112.pl mł. asp. Sebastian Bijok Oficer Prasowy Komendy Miejskiej Policji w Zabrzu.

Wcześniej pisaliśmy: Przy wyjeździe z Centrum Handlowego M1 na skrzyżowaniu z ulicą Szkubacza doszło do zderzenia dwóch pojazdów, na miejscu interweniuje zastęp JRG Zabrze 671[S]21, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz Ambulans Pogotowia Ruchu Drogowego Policji! Ruch jest znacznie utrudniony, więcej informacji wkrótce!