- Zdarzenia

Zderzenie trzech pojazdów na Tarnopolskiej!

Zabrze. W środę, 23 marca na ul. Tarnopolskiej w Mikulczycach doszło do zderzenia trzech pojazdów. Występują utrudnienia w ruchu.

Wczoraj (23.03) o godzinie 14:05 do oficera dyżurnego Policji wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na ulicy Tarnopolskiej. Na miejsce skierowano służby – przekazuje nam mł. asp. Sebastian Bijok, Oficer Prasowy Komendy Miejskiej Policji w Zabrzu.

Jak ustalili mundurowi na miejscu zdarzenia wynika, że 31-letnia kierująca samochodem osobowym marki Volkswagen nie zachowała bezpiecznej odległości przed poprzedzającym ją pojazdem, tym samym doprowadzając do zderzenia z kierowanym przez 27-letniego mężczyznę samochodem marki Audi. Co spowodowało kolejne zderzenie z samochodem marki Seat kierowanym przez 41-letniego mężczyznę – dodaje Młodszy Aspirant.

Sprawczyni tego zdarzenia ukarana została przez funkcjonariuszy mandatem karnym, w zdarzeniu brak było osób poszkodowanych natomiast doszło do wycieku płynów. Wszyscy uczestnicy zdarzenia to mieszkańcy Zabrza – podsumowuje Oficer.

Wcześniej pisaliśmy:

Dziś około godziny 14 do oficera dyżurnego Policji wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na ulicy Tarnopolskiej. Na miejsce skierowano służby.

Według wstępnych nieoficjalnych informacji doszło do zderzenia trzech pojazdów. Na miejscu interweniuje Straż Pożarna, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz Policja.

Na chwilę obecną brak jest szczegółowych informacji na temat stanu osób poszkodowanych – jesteśmy w trakcie gromadzenia informacji!