- Zdarzenia

Wypadek na Wolności – ze złamaną nogą trafiła do szpitala!

W piątkowy wieczór zabrzańscy Policjanci interweniowali przy ulicy Wolności, zgłoszenie miało dotyczyć zderzenia dwóch pojazdów.

W piątek o godzinie 19:37 do oficera dyżurnego Policji wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem dwóch samochodów osobowych przy ulicy Wolności. Na miejsce skierowano patrol Policji i Zespół Ratownictwa Medycznego – informuje nas mł. asp. Sebastian Bijok, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Zabrzu.

Policjanci ustalili, że 20-letni kierujący samochodem marki BMW nie zachował bezpiecznej odległości między poprzedzającym pojazdem. Tym samym doprowadził do zderzenia z pojazdem marki Fiat, którym kierowała 29-letnia kobieta – dodaje młodszy aspirant.

U kierującej Fiat-em przybyły na miejsce Zespół Ratownictwa Medycznego stwierdził złamanie nogi, co wymagało przetransportowania do szpitala. Kierujący BMW nie przyjął mandatu, postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Miejska Policji w Zabrzu. W trakcie działań służb ratowniczych ruch odbywał się bez większych utrudnień.

Przeczytaj więcej o weekendowych zdarzeniach:
35 zdarzeń drogowych i 2 wypadki – bilans weekendu na zabrzańskich drogach!

12 zderzeń na Drogowej Trasie Średnicowej w Zabrzu!

W trakcie cofania uderzył w sygnalizator – nie przyznaje się do winy!

Wyprzedzał na DTŚ – zderzył się z naczepą TIR-a!

Fot. Poglądowe

1 thought on “Wypadek na Wolności – ze złamaną nogą trafiła do szpitala!

Comments are closed.