- Zdarzenia

Nowe ustalenia zderzenia na al. Monte Cassino – jest osoba poszkodowana! [ZDJĘCIA]

Zabrze. W niedzielę, 18 września na alei Bohaterów Monte Cassino doszło do zderzenia dwóch pojazdów – działania na miejscu trwają!

Około godziny 19:40 do Stanowiska Kierowania Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Zabrzu wpłynęło zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów na alei Bohaterów Monte Cassino. Na miejsce zadysponowano dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Zabrzu – przekazuje nam KM PSP.

Jak ustalili funkcjonariusze policji wynika, że 21-letni kierujący samochodem osobowym marki BMW, najechał na tył samochodu marki Daewoo kierowanym przez 56-latka. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Wydział Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Zabrzu — przekazuje nam mł. asp. Adam Strzodka z Komendy Miejskiej Policji w Zabrzu.

Po przybyciu na miejsce potwierdzono zgłoszenie, na miejsce przybył również Zespół Ratownictwa Medycznego oraz patrol Policji. Działania polegają na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia – dodaje KM PSP.

W wyniku zderzenia poszkodowana została jedna osoba, to starszy mężczyzna który uskarżający się na ból w barku, został on przekazany ratownikom pogotowia – podsumowuje KM PSP.

Siły i Środki: