- Zdarzenia

Zderzenie na skrzyżowaniu Wolności i Korfantego!

Na skrzyżowaniu ul. Wolności oraz Alei Korfantego doszło do zdarzenia drogowego. Występują utrudnienia w ruchu, na miejscu interweniują służby!

Dziś o godzinie 4:59 do oficera dyżurnego Policji wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem samochodu osobowego oraz Tramwaju na skrzyżowaniu ulic Wolności oraz Alei Korfantego. Na miejsce skierowano patrol Policji oraz zastępy Straży Pożarnej – informuje nas mł. asp. Sebastian Bijok, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Zabrzu.

AKTUALIZACJA Nowe ustalenia policji mówią, że 35-letni motorniczy nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu, tym samym doprowadzając do zderzenia z samochodem osobowym marki Renault kierowanym przez 57-letniego mężczyznę. Motorniczy ukarany został mandatem karnym. Działania na miejscu zostały zakończone.

Wcześniej pisaliśmy: Według wstępnych ustaleń miało tam dojść do zderzenia samochodu osobowego marki Renault z tramwajem, w zdarzeniu brak jest osób poszkodowanych, występują utrudnienia w ruchu! Przy zdarzeniu oprócz Policji pracują także strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Zabrzu. Czynności wyjaśniające szczegóły tego zdarzenia nadal trwają. – dodaje młodszy aspirant.

Fot. Gdzie w Zabrzu suszą?!